Jõuluvanade talimängud 2019
Jõuluvanade talimängud 2019

Jõuluvanade talimängud 2019

 

Tartu linnale on laste värskes õhus viibimine, sportlikud eluviisid ja naljategemine äärmiselt olulised.

End juba spordilukku vajutanud sündmus – Tartu Raekoja platsil toimuvad jõuluvanade talimängud – kannab endas täpselt kõiki neid eesmärke. Kaks aastat marulist sportimist linnasüdames on muu hulgas kinnitanud sedagi, et ka isad armastavad seda üritust väga. Millal veel saaks Raekoja platsil tõukerattaga segamatult kihutada…

Seetõttu korraldavadki Eesti Jõuluvanade Seltsi jõulutaadid ja Jõululinn Tartu igal teisel advendipühapäeval jõuluvanade talimängud. Lapsi koos peredega ja pealtvaatajaid oodatakse Tartu Raekoja platsile 8. detsembril kell 15.30, et maha pidada üks korralik, aga kindlasti mitte kõige tõsisem mõõduvõtmine.

 

Võistlustules on ka Vanemuise teatri, Eesti Rahva Muuseumi, Kristina Šmigun-Vähi jt pered, mänge kommenteerib Marko Kaljuveer.

PS Jõuluvanade rongkäiku võib vaatama koguneda juba Küüni tänavale ning hoogsa soojendusvõimlemise ja sirutamise eest hoolitseb Shaté Tantsukool. Toredad auhinnad Aura Keskuselt ja ERM-lt ning eriti laheda punase Ikarus Lux uunikumbussiga sõidutab jõulutaate-memmesid Heino Jaanus. Aitäh.

Registreerimine koos jõuluvanadega võistlustulle soovida astuvatele peredele on avatud!

NB!
– Koos jõulutaatidega saab võistlustulle astuda 10 peret.
– Pere koosneb jõuluvanade talimängude raames 2 täiskasvanust ja 2 lapsest ning 8. detsembril teeme nii, et üks pere võib koosneda ka mängude tarbeks laenatud või perede vahel vahetatavatest liikmetest. 🥰
– Osalema ootavad jõulutaadid lapsi alates 7. eluaastast. Noorematele õdedele-vendadele jääb sedapuhku rõõm kaasaelamisest ja pealtvaatamisest, aga see on tõesti pea sama vahva!

[ninja_form id=4]

Töötleme Teie isikuandmeid üksnes eesmärgil, et jõuluvanade talimängudel osalemisega seotud info Teieni jõuaks. Registreerumisvormile sisestatud andmeid ei avalikusta ning need kustutatakse pärast ürituse toimumist. Isikuandmete töötlemise eest vastutav töötleja on Tiigi Seltsimaja (Tiigi 11, 51003 Tartu, telefon 736 1560, info@tiigi.tartu.ee). Teil on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta. Nõusoleku tagasi võtmiseks tuleb esitada avaldus vastutavale töötlejale.

 

eesti-jouluvanade-selts