„Üle lumise välja“ Eesti Rahvusmeeskoori jõulukontsert
„Üle lumise välja“ Eesti Rahvusmeeskoori jõulukontsert

„Üle lumise välja“ Eesti Rahvusmeeskoori jõulukontsert

Kuupäev: 22.12.2019
Algusaeg: 16:00

Sündmuspaik: Tartu Pauluse kirik


Jõulud on lühike, kuid äärmiselt vajalik peatus sellel lõputuna tunduval pimeduse ajal. Talve saabudes kaovad küll sügise kirkad värvid, kuid need asenduvad maastikel imeliste hallide varjunditega. Jõulukava toob kuulajani helimaailmu, millel peegeldumas nii karge talv kui ka jõulusoojus, mh kõlavad armastatud jõululaulud.

Ingrid Roose omandas dirigeerimise bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Hirvo Surva käe all. 2016. aasta sügissemestril täiendas Roose ennast Stockholmi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis ning 2017. aastal omandas ta magistrikraadi orkestridirigeerimises Eesti
Muusika- ja Teatriakadeemias prof Jüri Alperteni klassis. 2013. aasta kevadel asutas ta neidudekoori Kammerhääled. 2017. aasta jaanuarist on Ingrid Roose Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkestri dirigent ning 2018. aasta sügisest segakoori HUIK! dirigent ja Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli dirigeerimise ja partituuri õppejõud.
2018. aasta novembris tegi ta oma debüüdi Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri ees kontsertsarja „100 kontserti Eestile“ raames.
Ingrid Roose on juhatanud laulupeol 2017. ja 2019. aastal.

Loe lähemalt: http://www.concert.ee
Jaga ka sõpradega!